Dansk Arbejder Idrætsforbund

DAI Logo Rød

Kontakt os

Idrætskonsulenter

Hovedstaden og Sjælland

Marie Louise

Marie-Louise Trier Hauge
Idrættens Hus
Brøndby Stadion 20
2605 Brøndby
Mobil: 29 65 44 75
E-mail: marie-louise@dai-sport.dk

Nordjylland

Poul Sølvstein

Poul Sølvstein
Aavej 25
9400 Nørresundby
Mobil: 40 40 05 87
E-mail: poul@dai-sport.dk

Midtjylland

Thomas

Thomas Ahrentz
Bygning 3410
Institut for idræt
Dalgas Avenue 4
8000 Århus C
Mobil: 21 75 07 24
E-mail: thomas@dai-sport.dk

Syddanmark og fyn

Andreas Thiesson

Andreas Thiesson
DAI Region Syddanmarks kontor
Stadionvej 47, 1.
5200 Odense V
Mobil: 28 70 64 34
E-mail: andreas@dai-sport.dk

IDRÆT FOR SINDET

Hovedstaden og sjælland

Lisbeth

Lisbeth Crafack
Idrættens Hus
Brøndby Stadion 20
2605 Brøndby
Mobil: 20 45 91 69
E-mail: lisbeth@dai-sport.dk

Jylland og Fyn

Per Godballe

Per Godballe Sørensen
DAI Region Syddanmarks kontor
Stadionvej 47, 1.
5200 Odense V
Mobil: 29 24 21 26
E-mail: per@dai-sport.dk

Administrationen

Forbundssekretær

Palle

Palle Thomsen
Tlf. 43 26 23 82
E-mail: thomsen@dai-sport.dk

Presse og kommunikation

Mikkel

Mikkel Bonnesen
Tlf. 61 33 77 66
E-mail: mikkel@dai-sport.dk

Sekretær

Jimmy

Jimmy Lauridsen
Tlf. 43 26 23 84
E-mail: jimmy@dai-sport.dk

Fodboldkontoret i København

Turneringssekretær

Carsten Rømer

Carsten Rømer
Tlf. 39 29 59 10
E-mail: car@dai-sport.dk

Åbningstider

Mandag
09:00 - 14:30

Tirsdag
09:00 - 14:30

Onsdag
12:30 - 17:00

Torsdag
09:00 - 14:30

Fredag
09:00 - 12:00

X
X