Dansk Arbejder Idrætsforbund

DAI Logo Rød

Kontakt os

Web vandmærke

Idrætskonsulenter

Hovedstaden og Sjælland

IMG 8260 Edit

Marie-Louise Trier Hauge
Idrættens Hus
Brøndby Stadion 20
2605 Brøndby
Mobil: 29 65 44 75
E-mail: marie-louise@dai-sport.dk

Nordjylland

IMG 8225 Edit Edit

Poul Sølvstein
Aavej 25
9400 Nørresundby
Mobil: 40 40 05 87
E-mail: poul@dai-sport.dk

Midtjylland

IMG 8232 Edit 2

Thomas Ahrentz
Bygning 3410
Institut for idræt
Dalgas Avenue 4
8000 Århus C
Mobil: 21 75 07 24
E-mail: thomas@dai-sport.dk

Syddanmark og fyn

IMG 8241 Edit

Andreas Thiesson
DAI Region Syddanmarks kontor
Stadionvej 47, 1.
5200 Odense V
Mobil: 28 70 64 34
E-mail: andreas@dai-sport.dk

IDRÆT FOR SINDET

Hovedstaden, sjælland og nordjylland

IMG 8288 Edit

Lisbeth Crafack
Idrættens Hus
Brøndby Stadion 20
2605 Brøndby
Mobil: 20 45 91 69
E-mail: lisbeth@dai-sport.dk

Fyn, Midt- og Sydjylland

IMG 8327 Edit 2

Per Godballe Sørensen
DAI Region Syddanmarks kontor
Stadionvej 47, 1.
5200 Odense V
Mobil: 29 24 21 26
E-mail: per@dai-sport.dk

Administrationen

Forbundssekretær

IMG 8247 Edit

Palle Thomsen
Tlf. 43 26 23 82
E-mail: thomsen@dai-sport.dk

Presse og kommunikation

IMG 8296 Edit

Mikkel Bonnesen
Tlf. 61 33 77 66
E-mail: mikkel@dai-sport.dk

Sekretær

IMG 8264 Edit

Jimmy Lauridsen
Tlf. 43 26 23 84
E-mail: jimmy@dai-sport.dk

Fodboldkontoret i København

Turneringssekretær

IMG 8255 Edit

Carsten Rømer
Tlf. 39 29 59 10
E-mail: car@dai-sport.dk

Åbningstider

Mandag
09:00 - 14:30

Tirsdag
09:00 - 14:30

Onsdag
12:30 - 17:00

Torsdag
09:00 - 14:30

Fredag
09:00 - 12:00

X
X