Find din region   Kontakt  
<
Krolf - Mesterskabsdommere
20.04.2018

AI Mesterskabsdommere i Krolf

Herunder kan du se de personer som p.t. er uddannet som DAI Mesterskabsdommer.
Vi er p.t. i gang med en opgradering af dommerne, så siden kan være under opdatering. 

 

Region Sjælland:
Navn: Forening: Kursusår:
Dommere uddannet i 2017
Ove Laursen Benløse 2017
Arne Hansen Benløse 2017
Grethe Bak Petersen Benløse 2017
Søs Bonderup Benløse 2017
Elna Sørensen Benløse 2017
Lis Henriksen Benløse 2017
Bibber Laursen Benløse 2017
Kim Sørensen Benløse 2017
Ib Schmidt Benløse 2017
Inge Lise Andersen Benløse 2017
Bente Andersen Skælskør Solskinsmotion 2017
Carl Ove Stegmann Skælskør Solskinsmotion 2017
Ella Jensen Skælskør Solskinsmotion 2017
Gudrun Holm Skælskør Solskinsmotion 2017
Gurli Thers Skælskør Solskinsmotion 2017
Inge Bülow Skælskør Solskinsmotion 2017
Inge Stegmann Skælskør Solskinsmotion 2017
Jens Bjerregaard Skælskør Solskinsmotion 2017
Frede Willenbrock Skælskør Solskinsmotion 2017
Janni Nielsen Skælskør Solskinsmotion 2017
Per Bunk-Bertelsen Skælskør Solskinsmotion 2017
Poul Stokholm Nielsen Skælskør Solskinsmotion 2017
Tove Christensen Skælskør Solskinsmotion 2017
Anne Grethe Jensen Skælskør Solskinsmotion 2017
Benny Ludvigsen Havrebjerg 2017
Carl Andersen Havrebjerg 2017
Erling Mathiesen Havrebjerg 2017
Tove Mathiesen Havrebjerg 2017
Axsel Tagmos Havrebjerg 2017
Max Larsen Havrebjerg 2017
Kurt Hansen Havrebjerg 2017
Poul Simonsen Havrebjerg 2017
Erik Winther Havrebjerg 2017
Birthe Jacobsen Holbæk Krolfklub
2017
John Hansen Holbæk Krolfklub 2017
Peter Andersen Holbæk Krolfklub 2017
Margit Steen Nielsen Holbæk Krolfklub 2017
Jørgen Steinmetz Knabstrup Krolf 2017
Elinor Nielsen Knabstrup Krolf 2017
Ulla Bundgaard Knabstrup Krolf 2017
Britta Munksgaard Knabstrup Krolf 2017
Per Vanman Knabstrup Krolf 2017
Bodil Mayn Jensen Knabstrup Krolf 2017
Mona Jensen Knabstrup Krolf 2017
Poul Erik Jensen Knabstrup Krolf 2017
Frits Sørensen Krolf Merløse 2017
Jørgen Arne Hansen Ringsted Seniorkrolf 2017
Lise Tarnak Ringsted Seniorkrolf 2017
Vagn Thomsen Ringsted Seniorkrolf 2017
Henning Schmidt Ringsted Seniorkrolf 2017
Erly Pedersen Ringsted Seniorkrolf 2017
Sven Tarnak Ringsted Seniorkrolf 2017
Anton Edholm Slaglille Bjernede 2017
Flemming Edholm Slaglille Bjernede 2017
Anker Hassing Slaglille Bjernede 2017
Annie Hass Svinninge Krolf 2017
Jørgen Hass Svinninge Krolf 2017
Grethe Hansen Svinninge Krolf 2017
Else Marie Hartz Svinninge Krolf 2017

 

Region Hovedstaden
Navn: Forening: Kursusår:
Dommere uddannet i 2017
Ann Larsen Ølstykke 2017
Karsten Andersen Ølstykke 2017
Tove Andersen Ølstykke 2017
Bjarne Hansson Ølstykke 2017
Åse Thanning Ølstykke 2017
Elise Næsby Ølstykke 2017
Ulla Jakobsen Ledøje Smørum 2017
Carsten Jansson Ledøje Smørum 2017
Niels Nielsen Ledøje Smørum 2017
Lissi Norup Jensen Ledøje Smørum 2017
Gunnar Persson Ledøje Smørum 2017
Nina Nielsen Ledøje Smørum 2017
Hanne Petersen Ledøje Smørum 2017
Annette Lykke Madsen
Ledøje Smørum 2017
Susanne Lembke Ledøje Smørum 2017
Leif Behrend Ledøje Smørum 2017
Hanne Bahnsen Ledøje Smørum 2017
Finn Regil Frederikssund 2017
Kaj Andersson Frederikssund 2017
Helen Andersson Frederikssund 2017
Per Aune Greve 2017
Gunnar Frandsen Greve 2017
Peter Aare Meløse 2017
Villy Jensen Meløse 2017
Mogens Bodilsen Meløse 2017
Preben Ludora Meløse 2017
Tage Jensen Meløse 2017
Dommere uddannet i 2016
Per Henrichsen Ølstykke 2016
Per Kyhn Ølstykke 2016
Kurt Nielsen Ledøje Smørum 2016
Jakob Jakobsen Ledøje Smørum 2016
Flemming Birkemosegård Ledøje Smørum 2016
Jørgen Hugo Larsen
BK Greve
2016
Dommere uddannet før 2016
Mirijam Jensen Meløse Før 2016
Helge Thorn Meløse Før 2016
Niels Aare Jensen Meløse Før 2016
Jørgen Hvilsom Meløse Før 2016
Otto Hansen Frederikssund GF Før 2016
Lis Lunn Frederikssund GF Før 2016
Evald Dresler BKC Før 2016
Svand Faigh BKC Før 2016
Conny Schackinger BKC Før 2016
Bent Poulsen Frederikssund GF Før 2016

 


Region Midtjylland
   
Navn: Forening: Kursusår:
Leif Bæk Karup/Køvrå 2018
Tage Boje Værum 2018
Hans Brogaard VAK 2018
Irene Molbo Langå 2018
Erling Madsen Karup/Køvrå 2018
Astrid Madsen Karup/Køvrå 2018
Esben Videbæk Aulum 2018
Vivi Hansen Karup/Køvrå 2018
Richard Mosekjær Aulum 2018
Nelly Jensen VAK 2018
Kirsten Boje Værum 2018
Leif Søndergaard VAK 2018
Peter Christensen Langå 2018
Verner Lauritsen Aulum 2018
Krista Andersen Karup/Køvrå 2018
Tove Stefansen Aulum 2018
Ebba B Nielsen Karup/Køvrå 2018
Kurt Normann Andersen VAK 2018
Per Nielsen Værum 2018



















Region Nordjylland:

Region Nordjylland
   
Navn: Forening:  
Jytte Nielsen
Aalborg
2018
Inge-Lise Søndergaard
Vestbjerg
2018
Enid Sørensen
Vestbjerg
2018
Kirsten Nielsen
Hjørring
2018
Find Juul Nielsen
Hjørring
2018
Bente Kruse Aalborg
2018
Karl Peter Thomsen
Brønderslev
2018
Per Wimmelmann
Vodskov
2018
Dorthe Christensen
Brønderslev
2018
Birgith Jeppesen
Nørresundby
2018
Villy Nielsen
Nørresundby
2018
Sussi Thorhauge
Aalborg
2018
Erling Madsen
Nørresundby
2018
John Aardestrup
Vadum
2018
Jens Vogt Norup
Vodskov
2018
Kirsten Loth
Brønderslev
2018
Inger Hollesen
Nørresundby
2018
Ole Jeppesen
Nørresundby
2018
 Anna Marie Madsen
Nørresundby 2018
Marie Vogt Norup
Vodskov
2018

 

Region Syddanmark:

Margit Mathiesen, V. Sottrup Krolf Klub
Hans Jürgen Schmidt Meyer, Løgumkloster
Jørgen Hansen, V. Sottrup Krolf Klub
Eluf Nielsen, V. Sottrup Krolf Klub
Helmer Jensen, Løgumkloster
Kate Simonsen, V. Sottrup Krolf Klub
Johannes Nielsen, Løgumkloster
Heine Sørensen, V. Sottrup Krolf Klub
Jørgen Fangel, V. Sottrup Krolf Klub
Astrid Fangel, V. Sottrup Krolf Klub
Erik Mathiesen, V. Sottrup Krolf Klub
Kaj Petersen, V. Sottrup Krolf Klub
Frode Haarnagel, V. Sottrup Krolf Klub
Ejnar Schmidt, Fuglekvarterets Krolfklub
Jens Eckthaus, Fuglekvarterets Krolfklub
Ernst Meienburg, Bedsted
Jens Dyhrberg, Bedsted
Merete Dyhrberg, Bedsted
Anne Marie Jakobsen, Bedsted
Caroline Juhler, Skærbæk
Anders Juhler, Skærbæk
Kaj Schwebs, Øster Højst
Gunnar Lundfold, Feldsted
Christian Reider, Feldsted
Bente Schmidt, Øster Højst
Lene Lensch, Øster Højst
Kjeld Jacobsen, Egen
Margit Hartmann, V. Sottrup Krolf Klub
Erik W. Birk, V. Sottrup Krolf Klub
Kjeld Nielsen, V. Sottrup Krolf Klub
Hans Duus, V. Sottrup Krolf Klub
Helmuth Abrahamsen, Bedsted
Bent Alnor, V. Sottrup Krolf Klub
Bent Knudsen, V. Sottrup Krolf Klub
Bent Ove Hansen, V. Sottrup Krolf Klub
Erika Erichsen, Øster Højst
Peter Jepsen, Øster Højst
Christel Brylle, Øster Højst


    
  
DAI Skridttællerkonkurrence 2018 (Tilmeldingsfrist 24. april)
Sund By Walk n Run 2018 (FRIST FOR TILMELDING UDSAT TIL DEN 20. APRIL)
Mountainbike camp for hele familien (Tilmeldingsfrist 10. maj)
La Vuelta på Kondicyklen (Tilmeldingsfrist 1. juni)
La Vuelta på Vestegnen - Cykelløb (Tilmeldingsfrist 25. maj)
24.05.2018 Senior Cykel Camp i Svendborg (Tilmeldingsfrist 11. maj)
16.06.2018 DAIs frivillig-dag (Tilmeldingsfrist 1. juni)
29.08.2018 SeniorCamp 2018 (Tilmeldingsfrist 30. maj)
24.04.2018 Sports- og arbejdsskader - Mentale udfordringer. Hvad nu? - AFLYST
25.04.2018 Uofficielle DM i Volleyball 2018
03.05.2018 Sund By Walk n Run 2018 (FRIST FOR TILMELDING UDSAT TIL DEN 20. APRIL)
04.05.2018 Stavgang Kursus 2 - Brøndby (Tilmeldingsfrist 14. april)
04.05.2018 Opstartsstævne par
05.05.2018 Opstartsstævne individuel
Navn:
E-mail: