Find din region   Kontakt  
<
Idræt - Cykelmotion - DAIs Cykeludvalg
06.03.2018

Sammensætning af DAIs Cykeludvalg:

DAI Cykeludvalg
Fornavn Efternavn Mobil Mail 
Allan Hansen 20861184 greverne@youseepost.dk
Andreas Thieson 2870 6434 andreas@dai-sport.dk Idrætskonsulent
Bo Rasmussen 4263 3635 feltspat@gmail.com
David Sørensen 6072 3203 itpoweruser@gmail.com
Eddy Marrup 5099 7900 marrup@gmail.com Formand for udvalget
Johannes Bak Baggesen 41937309 johannes.bak.baggesen@hjoerring.dk
Jørgen Knøfler 4396 6326 j.knofler@hotmail.com
Kim Petersen 5019 9202 kipet69@gmail.com
Lisbeth Crafack 2045 9169 lisbeth@dai-sport.dk Idrætskonsulent
Mads Enggaard 2556 1982 mads_engaard@hotmail.com
Mette Windekilde
mewin@frederikssund.dk
Niels Esbech 2396 4700 ne@dsinettet.dk
Peter Andersen 20548802 jpandersen@dbmail.dk
Poul Sølvstein 4040 0587 poul@dai-sport.dk Idrætskonsulent
Sussi Bolwig Rifseim 25234709 SBR@ringsted.dk
Svend Trust 2750 6640 trust@youmail.dk
Søren Vestergaard Pedersen 2032 6078 svep@frederikshavn.dk
    
  
27.01.2019 Bowling - stævne 5
04.02.2019 Krolfudvalgsmøde
04.02.2019 Møde - senioridrætten
05.02.2019 Møde i forbundsledelsen
15.02.2019 Krolf Årsmøde 2019
17.02.2019 Bowling - stævne 6
12.03.2019 Instruktøruddannelse i tilpassede hold- og boldspil (Tilm. frist - 15. feb.)
Navn:
E-mail: