Find din region   Kontakt  
<
Idræt - Cykelmotion - DAIs Cykeludvalg
06.03.2018

Sammensætning af DAIs Cykeludvalg:

DAI Cykeludvalg
Fornavn Efternavn Mobil Mail 
Allan Hansen 20861184 greverne@youseepost.dk
Andreas Thieson 2870 6434 andreas@dai-sport.dk Idrætskonsulent
Bo Rasmussen 4263 3635 feltspat@gmail.com
David Sørensen 6072 3203 itpoweruser@gmail.com
Eddy Marrup 5099 7900 marrup@gmail.com Formand for udvalget
Johannes Bak Baggesen 41937309 johannes.bak.baggesen@hjoerring.dk
Jørgen Knøfler 4396 6326 j.knofler@hotmail.com
Kim Petersen 5019 9202 kipet69@gmail.com
Lisbeth Crafack 2045 9169 lisbeth@dai-sport.dk Idrætskonsulent
Mads Enggaard 2556 1982 mads_engaard@hotmail.com
Mette Windekilde
mewin@frederikssund.dk
Niels Esbech 2396 4700 ne@dsinettet.dk
Peter Andersen 20548802 jpandersen@dbmail.dk
Poul Sølvstein 4040 0587 poul@dai-sport.dk Idrætskonsulent
Sussi Bolwig Rifseim 25234709 SBR@ringsted.dk
Svend Trust 2750 6640 trust@youmail.dk
Søren Vestergaard Pedersen 2032 6078 svep@frederikshavn.dk
    
  
27.10.2018 Bowling - stævne 2
27.10.2018 Zumba-event i Randers
02.11.2018 Møde i samarbejdsudvalget
07.11.2018 IFS Efteruddannelsesdage for koordinatorer og idrætsmedarbejdere
07.11.2018 Efteruddannelsesdage for idrætskoordinatorer og idrætsmedarbejdere (Tilmeldingsfrist 24. ok.)
10.11.2018 Senioridræt - Inspirationsdag for undervisere og andre bevægglade seniorer
07.11.2018 Efteruddannelsesdage for idrætskoordinatorer og idrætsmedarbejdere (Tilmeldingsfrist 24. ok.)
15.01.2019 Fysisk Aktivitetskonsulent uddannelse Januar 2019 (Tilm. frist 1. december)
Navn:
E-mail: